Zakázková výroba notesů s drátěnou vazbou a tiskem

Úvod / Ukázky prací / Zakázková výroba notesů s drátěnou vazbou a tiskem

Hledáte něco jedinečného, co by dokonale vyjádřilo vaši osobnost nebo značku? Zakázková výroba notesů s drátěnou vazbou a tiskem vlastní grafiky je to pravé! Umožňuje přenést vaše nápady přímo na stránky zakázkového notesu. Ať už jde o váš brand, oblíbený citát nebo kompletně vlastní design, zrealizujeme jej dle vašich představ.

 

Společnost Furch Guitars přišla s požadavkem na praktický dárek pro své klienty, který by nejen dobře vypadal, ale přinášel by obdarovaným také užitek. Zapojili jsme naši kreativitu a vytvořili něco, co je nejen praktické, ale také krásné a osobité – moderní notes s výraznou drátěnou vazbou, která zajistí, že notes bude nejen dobře vypadat, ale vydrží všechna vaše dobrodružství. Díky kvalitnímu UV tisku vynikne grafická podoba notesu na recyklovaném papírovém kartónu. Výběr recyklovaného papíru navíc podtrhuje naše ekologické smýšlení a nabízí produkt, který je šetrný k životnímu prostředí.

 

Součástí dodávky notesů byly i stylové tužky v černém kartonovém obalu s vlastním potiskem. Každá tužka je černé barvy a je opatřena potiskem loga ve stříbrné barvě. To nám umožnilo vytvořit kompletní set, který dokonale ladí s notesem a zároveň posílí vaši značku.

 

Máte zájem o podobný produkt, neváhejte nás kontaktovat.

Použité technologie

UV tisk na recyklovaný papír

Drátěná vazba Twin

Ofsetový tisk

Sítotisk metalickou Pantone barvou

Služby

Návrh konceptu

Výběr technologie a materiálů

Grafický návrh

Tisková příprava

Výroba notesů

Tiskový servis

Výroba tužek s potiskem

Kompletace a distribuce

Poptat