Plastické logo do interiéru bio a eko prodejny ALPÍK

Úvod / Ukázky prací / Plastické logo do interiéru bio a eko prodejny ALPÍK

Pro bio a eko prodejnu ALPÍK jsme vyrobili plastické logo do interiéru, které díky tvarovému ořezu a matnému nástřiku na první pohled vypadá jako by bylo zhotovené ze dřeva. Plastická loga patří mezi velice efektní a oblíbenou formu prezentace značky nebo logotypu. Využívají se nejen k označení prodejny nebo sídla firmy, ale často také jako výrazný doplněk interiéru kanceláře.

 

Plastická loga a 3D nápisy dokážou velmi efektivním způsobem upoutat pozornost zákazníků. Vyrábíme je ve všech možných tvarech, velikostech a barvách, aby odpovídaly vašim individuálním potřebám. Díky moderním technologiím a  více jak 20 letým zkušenostem jsme schopni vytvořit nápisy a loga pro různé účely. Například pro označení firmy na budovách, na reklamních poutačích, na vývěskách, ale také jako dekorace interiérů, například v kancelářích, recepcích nebo ve vaší prodejně.

 

Plastické nápisy vyrábíme z kvalitních a cenově dostupných materiálů, jako je pěněné pvc s potiskem, polepem nebo lakováním na míru. Dále používáme materiály jako dibond, styrodur, průhledné nebo barevné plexisklo, které umíme i vrstvit do více úrovní.

 

Nabízíme také širokou škálu doplňkových služeb, jako je poradenství při výběru materiálů, způsobu výroby a instalace. Vždy se snažíme vyjít vstříc zákazníkovi a najít pro něj to nejlepší řešení. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli vytvořit plastické nápisy a loga, které budou odpovídat vašim představám a podpoří vaše podnikání. Rádi Vám také pomůžeme s designem interiéru a poradíme při jeho realizaci.

 

Máte zájem o podobný produkt, neváhejte nás kontaktovat.

Služby

návrh řešení

grafický návrh

vizualizace

tisková příprava

tvarový ořez

lakování

Instalace na stěnu

Technologie

CNC tvarový ořez

nástřik loga do firemních barev

Poptat