Světelný lightbox do prodejny ALPÍK

Úvod / Ukázky prací / Světelný lightbox do prodejny ALPÍK

Do nových prostorů prodejny ALPÍK jsme v centrálním prostoru navrhli světelný lightbox s prezentací benefitů prodejny.

 

Lightbox je zařízení využívané především v oblasti prezentací fotografií a grafiky. Jedná se o speciální svítící plochu, která slouží k osvětlení světelně průchodných materiálů.

Lightbox se obvykle skládá z tenkého a rovnoměrně osvětleného panelu, který je opatřený LED diodami, které produkují homogenní světlo a umožňují tak zobrazování detailů a barev s vysokou přesností. Některé lightboxy mají nastavitelnou intenzitu osvětlení, což umožňuje přizpůsobit světlo různým materiálům a potřebám uživatele.

 

Použití lightboxu je rozmanité.  Je ideální pro prezentací, kdy je potřeba zobrazit reklamní materiály či ilustrace v jejich plném jasu. Díky své jednoduchosti a funkčnosti se lightbox stal oblíbeným nástrojem pro prezentaci reklamních materiálů. Moderní lightboxy jsou často kompaktní, tenké a přenosné, což umožňuje jejich snadné použití kdekoli. Některé modely mají také možnost připojení k počítači nebo tabletu, což umožňuje snadné ukládání a úpravy digitálních verzí materiálů.

 

Celkově lze říci, že lightbox je užitečný nástroj, který dokáže zobrazit detaily s vysokou přesností a kvalitou osvětlení.

 

Máte zájem o podobný produkt, neváhejte nás kontaktovat.

Služby

návrh konceptu prezentace

tvorba textů a hlavních nadpisů

grafický návrh

návrh vizuálu jednotlivých prvků

tisková příprava

výroba a instalace

Technologie

velkoplošný tisk na průsvitové plátno

led osvětlení

Poptat