Výroba a montáž odlehčených plachet mesh

Úvod / Ukázky prací / Výroba a montáž odlehčených plachet mesh

Pro statutární město Ostrava jsme vytvořili infografiku plachet mesh, které slouží k zakrytí oplocení kolem výstavby projektu Ostrava Nové Lauby. Součástí prací byl návrh obsahu plachet, vytvoření textů, výběr historických fotografií, návrh konceptu infografiky, návrh grafiky, korekce a tisková příprava.

 

Reklamní plachty mesh jsou oblíbeným materiálem pro venkovní reklamu, který kombinuje estetiku a praktičnost. Jsou vyrobeny z perforovaného banneru, který umožňuje proudění vzduchu a propouštění světla, což je ideální pro venkovní prostředí, kde je potřeba propustnost vzduchu, světla nebo nižší hmotnost. Plachty mesh jsou vyrobeny z PVC materiálu s malými otvory, které tvoří perforace. To zajišťuje jejich průhlednost a propustnost vzduchu. PVC je odolný vůči povětrnostním vlivům, UV záření a je snadno udržovatelný.

 

Reklamní plachty mesh jsou často využívány pro velkoplošnou venkovní reklamu jako jsou fasádní plachty, plotové plachty nebo plachty na lešení.

 

Projekt reklamních plachet Nové Lauby Ostrava jsme zhotovili tzv. na klíč. Navrhli jsem koncept obsahu plachet, vybrali historické fotografie, vytvořili texty a hlavní nadpisy, navrhli vizuál a jednotlivé grafické prvky, připravili grafický návrh, zapracovali korekce a připravili pro plachty tisk. Následně jsme plachty vyrobili a nainstalovali na plot.

 

Máte zájem. o podobný produkt nebo službu? Neváhejte nás kontaktovat.

Služby

návrh konceptu infografiky

výběr historických fotografií

tvorba textů a hlavních nadpisů

grafický návrh

návrh vizuálu jednotlivých prvků

scan a retuš fotografií

tisková příprava

výroba plachet mesh

montáž na plot

Použité technologie

mesh bannery

velkoplošný ÚV tisk

Poptat